Beroepsorganisatie

Home > Beroepsorganisatie

bva-logoHet Centrum voor Effectieve Intuïtie hecht veel waarde aan de kwaliteit van een aurareading. Daarom hebben wij in 2002 de Beroepsorganisatie voor Aurareaders (BvA) opgericht. De door ons opgeleide en gekwalificeerde aurareaders kunnen lid worden van deze beroepsorganisatie. Door middel van jaarlijks verplichte studiedagen en herregistratie houdt de beroepsorganisatie het niveau van de aangesloten readers nauwlettend in de gaten. Aansluiting bij de BvA zorgt ervoor dat je als aurareader officieel en geregistreerd aan het werk kunt. De BvA waarborgt kwaliteitsbewaking van erkende aurareaders d.m.v. intervisie, supervisie en bijscholing.

Tevens kunnen cliënten van aangesloten aurareaders, evenals de readers zelf, de BvA rechtstreeks consulteren in geval van een geschil en indien gewenst een verzoek doen tot bemiddeling. Erkende readers maken hun aansluiting bij de BvA zichtbaar op zowel de website als in de praktijkruimte. Een reading van een bij de BvA aangesloten aurareader is een waarborg voor kwaliteit.

Mocht je meer willen weten, neem gerust contact met ons op.

Via info@aurareaders.nl of 06-337 39 089.

De bij de BvA aangesloten readers:

Amstelveen

Trees van Hennik

020-6451196 trees.van.hennik@xs4all.nl www.villauitzicht.nl voor (mindfulness) trainingen en coaching

Christine Lammerts van Bueren

06-51916474  christine@to-reconnect.nu  to-reconnect.nu

Amsterdam

Manita Bruinenberg

06- 47331310 manitabruinenberg@gmail.com www.manitabruinenberg.nl

Marjan den Toom | Toomaangevend

info@toomaangevend.nl www.toomaangevend.nl

Stijntje Schreurs

06-50836123  stijntje@xs4all.nl

Natasja Keller

06-43834924  natasjakeller@xs4all.nl

Bergen (NH)

Corinne Molenaar

06-20787593 info@psypraktijkmolenaar.nl

Bussum

Renée Bijleveld

06 – 51237008 spiegelwijzer@gmail.com

Deventer

Marjolein Rikmenspoel

06-14412266 marjolein@notos.info www.notos.info

Doorn

Mery de Kievid MMC

06-27004265 info@hetscript.nl www.hetscript.nl NOBCO coach (niveau Master Practitioner)

Dronten

Yvonne Wierda-Calis

06-30602861  info@B-YourSelfYoga.nl  www.B-YourSelfYoga.nl

Gouda

Liane Baltus

06-24523392  liane@thespiritofwords.com  thespiritofwords.com

Groningen

Barbara Loomans

050-5352775 barbara@bougainvilleaurareading.nl www.bougainvilleaurareading.nl tevens praktijk in Haren (GN)

Haarlem

 Yolanda Miedema

06-52076965  yolanda@buroyou.nl  www.buroyou.nl

Gerphil Kerkhof

06-29777711  gerphil@essentialwaves.nl  www.essentialwaves.nl

Heiloo

Marjolein Smit

06-17148484 www.eigenwijzeopleidingen.nl

Corinne Molenaar

www.psypraktijkmolenaar.nl

Hillegom

Willianne van Strijen

06-27440376 contact@inzicht-in-jezelf.nl www.inzicht-in-jezelf.nl Coaching en persoonlijke groei | Training en professionele groei

Houten

Mieke Heijerman

030-6350034 www.miekeheijerman.nl RING

Jos Niesten

030-6351354

Huizen

Mieke Bindels

0610739490 m.bindels@hetrendier.nl

Leiden

Nicole van Ruitenbeek

071 5 28 08 28 of 06 5 198 49 45

Middelburg

Sanmati Bos

0118-612455

Ouderkerk aan de Amstel

Monique van Pinxteren

06-42531488 moniquevp@gmail.com

Utrecht

Liesbeth Spits

030-293 85 57 ecspits@kpnplanet.nl

Walem (LB)

Fia Louvenberg

06-27022053 fialouvenberg@gmail.com www.laatjelezen.nl

Walem ligt in Zuid-Limburg

Westkapelle

Janneke de Nooijer-Wisse

0118-572116 dezunne@zeelandnet.nl www.dezunne.nl

Zoetermeer

Ellen Otter

06-40355155 ellen@ellicht.nl www.ellicht.nl