skip to Main Content
Beroepsvereniging voor Aurareaders
Een overzicht van gekwalificeerde aurareaders

Over de beroepsorganisatie

Het Centrum voor Effectieve Intuïtie hecht veel waarde aan de kwaliteit van een aurareading. Daarom hebben wij in 2002 de Beroepsorganisatie voor Aurareaders (BvA) opgericht. De door ons opgeleide en gekwalificeerde aurareaders kunnen lid worden van deze beroepsorganisatie. Door middel van jaarlijks verplichte studiedagen en herregistratie houdt de beroepsorganisatie het niveau van de aangesloten readers nauwlettend in de gaten. Aansluiting bij de BvA zorgt ervoor dat je als aurareader officieel en geregistreerd aan het werk kunt. De BvA waarborgt kwaliteitsbewaking van erkende aurareaders d.m.v. intervisie, supervisie en bijscholing.

Tevens kunnen cliënten van aangesloten aurareaders, evenals de readers zelf, de BvA rechtstreeks consulteren in geval van een geschil en indien gewenst een verzoek doen tot bemiddeling. Erkende readers maken hun aansluiting bij de BvA zichtbaar op zowel de website als in de praktijkruimte. Een reading van een bij de BvA aangesloten aurareader is een waarborg voor kwaliteit.

Mocht je meer willen weten, neem gerust contact met ons op via email.

BvA logo
Aurareaders aangesloten bij de beroepsorganisatie

Amersfoort

Amstelveen

Trees van Hennik

020-6451196 trees.van.hennik@xs4all.nl www.villauitzicht.nl voor (mindfulness) trainingen en coaching

Christine Lammerts van Bueren

06-51916474  christine@to-reconnect.nu  to-reconnect.nu

Amsterdam

Manita Bruinenberg

06- 47331310 manitabruinenberg@gmail.com www.manitabruinenberg.nl

Marjan den Toom | Toomaangevend

info@toomaangevend.nl www.toomaangevend.nl

Stijntje Schreurs

06-50836123  stijntje@xs4all.nl

Natasja Keller

06-43834924  natasjakeller@xs4all.nl

Bennebroek

Bergen (NH)

Corinne Molenaar

06-20787593 info@psypraktijkmolenaar.nl

 

Marlou Helène Donné

06-13636933 info@helene-healing.nl www.helene-healing.nl 

Bloemendaal

Den Haag

Hanneke van Riet

Zuiver aan Zee
06 42713072,  hanneke@zuiveraanzee.nlwww.zuiveraanzee.nl

Sarah Muiderman

info@feder-intuitie.nl www.feder-intuitie.nl 06-14204162

Deventer

Marjolein Rikmenspoel

06-14412266 marjolein@notos.info www.notos.info

Dronten

Yvonne Wierda-Calis

06-30602861  info@B-YourSelfYoga.nl  www.B-YourSelfYoga.nl

Ede

Erica van Riet

06-23224525 info@ericavanriet.nl www.ericavanriet.nl de Bedding: praktijk  voor transpersoonlijke groei

Gouda

Liane Baltus

06-24523392  liane@thespiritofwords.com  thespiritofwords.com

Groningen

Barbara Loomans

050-5352775 barbara@bougainvilleaurareading.nl www.bougainvilleaurareading.nl tevens praktijk in Haren (GN)

Valérie Tichelman

06 15 210 37 valerietichelman@home.nl  www.valerietichelman.nl

Haarlem

Yolanda Miedema

06-52076965  yolanda@buroyou.nl  www.buroyou.nl

Gerphil Kerkhof

06-29777711  gerphil@essentialwaves.nl  www.essentialwaves.nl

Monique Hendrikx-Hoenderdos

06-55337095 info@readingpraktijkfocus.nl  www.readingpraktijkfocus.nl

Anne Slettum

Centrum Lumière  info@centrumlumiere.nl www.centrumlumiere.nl

Heiloo

Marjolein Smit

06-17148484 www.eigenwijzeopleidingen.nl

Corinne Molenaar

www.psypraktijkmolenaar.nl

Hillegom

Willianne van Strijen

06-27440376 contact@inzicht-in-jezelf.nl www.inzicht-in-jezelf.nl Coaching en persoonlijke groei | Training en professionele groei

Hoofddorp

Hoogkarspel

Carola de Boer- Brandt

0228-567123 06-18735986 info@auras-en-meer.nl www.auras-en-meer.nl

Hoorn

Tia Kaldenbach-Besteman

06-14607619   info@balansenvitaliteit.nl   www.balansenvitaliteit.nl

Houten

Mieke Heijerman

030-6350034 www.miekeheijerman.nl

Jos Niesten

030-6351354

Jisp

Marieke Hemminga

www.blossoming.today marieke.blossoming.today 06-2385 3847

Leiden

Nicole van Ruitenbeek

071 5 28 08 28 of 06 5 198 49 45

 

Marjoke de Grijs

06 38 35 20 63

Markelo

Overveen

Zita Klein-Sips

06-52772007 zitaklein@gmail.com www.energyreading.nl

Ouderkerk aan de Amstel

Monique van Pinxteren

06-42531488 monique@rivermoon.yoga

Rotterdam

Sassenheim

Lilian de Roever

lderoever@ziggo.nl

Tilburg

Walem (LB)

Fia Louvenberg

06-27022053 fialouvenberg@gmail.com www.laatjelezen.nl

Walem ligt in Zuid-Limburg

Zweden

Liesbeth Spits

ecspits@kpnplanet.nl

Back To Top
error: Deze content is beschermd