Beroepsorganisatie

You are here:
bva-logoHet Centrum voor Effectieve Intuïtie hecht veel waarde aan de kwaliteit van een aurareading. Daarom hebben wij in 2002 de Beroepsorganisatie voor Aurareaders (BvA) opgericht. De door ons opgeleide en gekwalificeerde aurareaders kunnen lid worden van deze beroepsorganisatie. Door middel van jaarlijks verplichte studiedagen en herregistratie houdt de beroepsorganisatie het niveau van de aangesloten readers nauwlettend in de gaten. Aansluiting bij de BvA zorgt ervoor dat je als aurareader officieel en geregistreerd aan het werk kunt. De BvA waarborgt kwaliteitsbewaking van erkende aurareaders d.m.v. intervisie, supervisie en bijscholing.

Tevens kunnen cliënten van aangesloten aurareaders, evenals de readers zelf, de BvA rechtstreeks consulteren in geval van een geschil en indien gewenst een verzoek doen tot bemiddeling. Erkende readers maken hun aansluiting bij de BvA zichtbaar op zowel de website als in de praktijkruimte. Een reading van een bij de BvA aangesloten aurareader is een waarborg voor kwaliteit.

Mocht je meer willen weten, neem gerust contact met ons op.

Via info@auralezers.nl of 06-337 39 089.

RING registratie

ring-logoDe BvA is erkend door en aangesloten bij de RING (Registratie Instituut Natuurgerichte Gezondheid). Aansluiting bij de BvA maakt het voor aurareaders mogelijk om ook een RING-registratie aan te vragen.

De bij de BvA aangesloten readers:

Amstelveen

Trees van Hennik

020-6451196 trees.van.hennik@xs4all.nl www.villauitzicht.nl voor (mindfulness) trainingen, coaching en advies RING

Amsterdam

Manita Bruinenberg

06- 47331310 manita.bruinenberg@zonnet.nl www.manitabruinenberg.nl

Marjan den Toom | Toomaangevend

info@toomaangevend.nl www.toomaangevend.nl

Nicole Versteeg

06 22410876 info@universalhealing.nl  www.universalhealing.nl

Joke Storm

06 49803584 joke.storm@gmail.com

Paulianne Bosman Brouwer

aurareading.org@gmail.com www.aurareading.org

Bergen (NH)

Corinne Molenaar

06-20787593 info@psypraktijkmolenaar.nl

Bussum

Renée Bijleveld

06 – 51237008 renee.bijleveld@planet.nl

Deventer

Marjolein Rikmenspoel

06-14412266 marjolein@notos.info www.notos.info

Didam

Yvon-Cheryl Scholten

06-26276627 yc@indiondesign.nl

Doorn

Mery de Kievid MMC

06-27004265 info@hetscript.nl www.hetscript.nl NOBCO coach (niveau Master Practitioner)

Eindhoven

Ben Nederhand

040-2520004 / 06-53396300 benmarieke@yahoo.com

Marieke Nederhand-Gorlee

040 252 0004 / 06 43 82 78 70 mariekenederhandgorlee@yahoo.com

Groningen

Barbara Loomans

050-5352775 barbara@bougainvilleaurareading.nl www.bougainvilleaurareading.nl tevens praktijk in Haren (GN)

Haarlem

Jolijn Hilhorst

023-5402620 jolijn.hilhorst@tiscali.nl www.jolijnspraktijk.nl

Bas de Hoop

06-52620104 bas@teamtime.nl bedrijfscoach

Yolanda Miedema

06-52076965 ymiedema@planet.nl

Heemskerk

Diana van der Laan

06-14022862 www.aurareadingnoordholland.nl

Heiloo

Marjolein Smit

072-5339144 www.eigenwijzeopleidingen.nl

Hillegom

Willianne van Strijen

06-27440376 contact@inzicht-in-jezelf.nl www.inzicht-in-jezelf.nl Coaching en persoonlijke groei | Training en professionele groei

Hoogkarspel

Carola de Boer-Brandt

0228-567123 info@auras-en-meer.nl www.auras-en-meer.nl

Houten

Mieke Heijerman

030-6350034 www.miekeheijerman.nl RING

Jos Niesten

030-6351354

Huizen

Mieke Bindels

0610739490 m.bindels@hetrendier.nl

Leiden

Nicole van Ruitenbeek

071 5 28 08 28 of 06 5 198 49 45

Middelburg

Sanmati Bos

0118-612455

Nijmegen

Hester van der Zee 06-46614447

www.de-zee.nl RING

Rotterdam

Maud Eyck

06-42621696 info@maudeyck.nl

Michael Dawood

06-10001067 dawoodmn@hotmail.com dawoodhealingencoaching.nl praktijk voor healing en coaching

Utrecht

Liesbeth Spits

030-293 85 57 ecspits@kpnplanet.nl <a

Walem (LB)

Fia Louvenberg

06-27022053 fialouvenberg@gmail.com www.laatjelezen.nl

Walem ligtt in Zuid-Limburg

Westkapelle

Janneke de Nooijer-Wisse

0118-572116 dezunne@zeelandnet.nl www.dezunne.nl